KURUMSAL

Hakkımızda

LabinSmarTech teknoloji ürünleri gelişmiş LABIN ürünlerinin en son jenerasyonudur.

Labin ürünlerinin üreticisi ve dağıtıcısı olan, Ispanya’nın en eski ve köklü firmalarından MACASA, 1948’den beri bitki besleme ve gübreleme konularında üreticiye en üst kalite ürünleri sunan bir Dünya markasıdır.

LabinSmarTech teknoloji ürünleri gelişmiş LABIN ürünlerinin en son jenerasyonudur. Tarım sektörü için sürdürülebilir çözümler üreten, yenileyen ve geliştiren bir teknolojiye sahiptir. LabinSmarTech teknolojisine sahip ürünler içeriğinde bulunan doğal enzimler, bitki aktivatörleri sayesinde hızlı emilim, hızlı etki ve yüksek performans göstererek nihai üründe istenen ve beklenen etkiyi yaparak verim ve kaliteyi artırır.

Biz...
Bitki besleme ve gübreleme sektöründe öncü ve orta ve büyük ölçekli özel ve kamu kurumlarına hizmet veren Agrobart Kimya tarım sektörünün her alanında önemli bir tecrübeye sahiptir. Müşterilerimize ve üreticilerimize son teknoloji ile özel olarak üretilen, Amerika ve Avrupa birliğindeki geçerli yetki belgesi ve sertifikalara sahip ürünleri, hemen her vejetasyon süreci boyunca temin edebilen Agrobart Kimya Bitki Besleme ve Gübreleme ürünleri haricinde, üreticilerimize danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Neden Agrobart ?

Faliyet gösterdiğimiz tarımsal sanayi sektöründe Türkiye’nin gübre sektöründe süregelen değerlerine bağlı kalarak en kaliteli ürün ve hizmeti üreticilerimize ulaştırmak, Sürdürülebilir bir büyüme ile tarım sektörüne en yüksek faydayı sağlamak ve üreticilerimize katma değer yaratmak, daha iyi ürün çözümleriyle daha kaliteli gıda ürünü üretmek.
 AGROBART GÜİD ÜYESİDİR